Ürün teşhir standları, metal stand, ahşap stand, vakum stand, pleksi stand, billboard, raket pano gibi ürünlerin yüksek kalitede üretimini yapmaktadır.

Tabela Trend

           
Tasarım Öncesi
         

          Yaptırılması düşünülen standın türü .
          Standın ebatları belirtilir. (eğer bu konu hakkında bilgi sahibi değilseniz bizlere ürün numunelerinin orijinal kutularını veya kutuların taranmış resimleri ve ebatlarını gönderip her rafa kaçar adet ürün koymak istediğinizi belirtirsiniz. Biz de tasarım esnasında bu donelerden yola çıkarak stant ebatlarını kendimiz belirleriz.
Standın kaç bölüm ve raftan oluşması istendiği belirtilir.
Stantda görselin nerede kullanılması istenildiği belirtilir.
Stant imalatında kullanılması özellikle istenilen veya istenilmeyen bir malzeme var ise bu malzeme ve mümkünse sebebi belirtilir.
   Toplam stant imalat adedi belirtilir. Firmamız sadece adetli stant imalatı  yapmaktadır.Bu adet limiti güncel ekonomik koşullara ve elimizdeki iş yoğunluğuna göre değişmektedir.Fakat değişmeyen konu her zaman için adetli siparişlerde çok cazip fiyatların veriliyor olmasıdır.
Stantda kullanılacak görsel çalışmalar  ve logolar bizlere dwg , dxf , cdr , tiff , psd , fh , des , ai , eps formatlarında gönderilirler.
          Yaptırılması düşünülen stant için ayrılan stant başı bütçe bildirilir. Bu konunun bizlere tasarımdan önce bildirilmesi sizlere daha hızlı ve efektif tasarımlar yapmamızı sağlar. Bizler de sizin vereceğiniz bütçeye göre çalışarak ortaya zaman kaybetmeksizin en uygun standı çıkartırız. Piyasada o kadar çok malzeme alternatifi var ki aynı tasarımlı bir stant değişik malzemelerden  100 TL ve 500 TL olmak üzere aralarında uçurum olacak şekilde fiyatlandırılabilmektedir. Eğer biz sizin bütçenizi bilirsek tasarımda malzemeleri bu bütçeye göre kullanırız.
          Fiyatlandırmaya etki eden unsurlardan bir tanesi de teslimat zamanıyla alakalıdır. Sizlerle karşılıklı mutabık kalınan tasarım sonucunda gönderdiğimiz fiyat teklifinde yer alan teslimat süresi bizim normal mesai akışı içerisinde verilen rakamlarımızdır. Eğer müşteri bu zamandan çok önce bir zamanda stantların tamamını teslim almak isterse , o zamana yetiştirmek için harcanacak fazla mesailer fiyatlara yansıtılacaktır. Her zaman imalat süresini mantıklı tutmakta sizler için de bizler için de fayda vardır. Dolayısı ile bizlere öngörülen teslimat süresini de bildirmeniz gerekecektir. Zaten elimizdeki iş durumuna göre o sürede teslimat imkanlarımızı aşıyor ise üzülerek işi alamayacağımızı sizlere bildireceğiz.
           Tüm bu doneler elimize geçtikten sonra stantların tasarım süresi azami 3 gün sürecektir. Masa üstü ve boy stantları için geçerli süredir. AVM ve fuarlar için bu süre 1 haftaya kadar uzayabilir.